Web Tasarım

Web tasarım, bir web sitesinin fonksiyonel kullanımı için kullanıcıyı karşılayan dış yüzü, yani görünümüdür. Kullanıcı, bu görünümü oluşturan ara yüz sayesinde web sitesinin işlevsel yönünden faydalanmaya başlar…Daha fazla »

Logo Tasarımı

Bir web sitesinin ilk kez ziyaret edildiğinde dikkat çeken ilk unsuru, sitenin logosudur. Günümüz koşullarında internet kullanımının giderek artmaya başlaması ile birlikte web sitelerdeki en ufak bir ayrıntı dahi oldukça…Daha fazla »

Kurumsal Kimlik

Herhangi bir şirket için marka imajı ve kurumsal kimliği çok önemlidir. On yılı aşkın bir deneyimi ile, yaratıcı tasarımcılar hala onların genlerinden kaynaklanan yaratıcılık ekleyerek devam eder! Biz çok küçük işletmeler ve dev ölçekli…Daha fazla »

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya her geçen gün şirketler ve bireyler için daha da önem arz eden bir hale geliyor ve bu durum konuya ilişkin çeşitli tedbirlerin devreye sokulmasını gerekli kılıyor. Kriz yönetimi, düzenli içerik paylaşımı ve kullanıcılarla iletişim…Daha fazla »

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

SEO danışmanı eşliğinde arama motorlarında yüksek sıralama elde etmek isteyenler için sunduğumuz bu hizmet ile hem web sitenizi yükseklere taşıyacak hem de seo konusunda tecrübelerimizden faydalanacaksınız…Daha fazla »

Grafik Tasarım

Bir web sitesini ziyaret ettiğinizde o web sitesinin hızlı ve güvenilir olmasının yanı sıra başka nelere dikkat edersiniz? Gözünü yoran grafikler, uyumsuz renkler ya da marka ile ilgisi olmayan görseller sizde nasıl bir intiba bırakır?Daha fazla »

Mobil App Tasarımı

Cep telefonu ve çeşitli uygulamalar bilgi çağında iş faaliyetleri yürütmek için güçlü araçlar olarak kullanılmaktadır. BORENZO’da çeşitli iş ve ticari ilgili amaçlar için eşsiz mükemmel bir mobil uygulama geliştirme hizmetleri…Daha fazla »

Djital Pazarlama

Dijital pazarlama; ürünlerinizin/hizmetlerinizin internet ortamında çeşitli araçlarla hedefinize uygun olarak tanıtma hizmetimizdir. Dijitalleşen dünyada kullanıcıların çeşitli cihazlarda çevrimiçi olarak var…Daha fazla »

E-Ticaret

365 gün ve 7/24 saat boyunca ulaşılabilir modern ve teknolojik gelişmiş e-ticaret web sitesi tasarımı geliştirme hizmetleri sunuyor. Biz kullanıcı dostu, nominal maliyeti, daha fazla çıkış garantisi, daha fazla online stok güncelleme tesisi…Daha fazla »