Kurumsal Kimlik

Her Zaman Bir Adım Önde Olun

İşletmeniz İçin Profesyonel Kimlik

BORENZO tüm müşterilerine kendi online şirketlerin lider bir varlık yapmak için uğraşmaktadır. Herhangi bir şirket için marka imajı ve kurumsal kimliği çok önemlidir. On yılı aşkın bir deneyimi ile, yaratıcı tasarımcılar hala onların genlerinden kaynaklanan yaratıcılık ekleyerek devam eder! Biz çok küçük işletmeler ve dev ölçekli şirketlerin kurumsal sitelerini tasarladık .

Yaratıcı tasarımcılar Borenzo ekibi farklı bir görsel çekicilik yaratmak için yazı tipi, renk paletleri, tasarım düzenleri doğru kombinasyonunu kullanarak çekiciliği sağladılar. Borenzo olarak en iyi marka tasarımı ile geldik.

Bir Logo tasarımı,  e-katalog tasarımı, broşür tasarımı, grafik tasarım, web tasarımı harika etkileyici tasarımlar sunarak müşterilerimizi etkilemekteyiz. Borenzo yaratıcı tasarımcıları ve web strateji planlamacıları müşterilerin markayı tanıtmak ve onların çevrimiçi kimlik oluşturmak için ideal bir strateji kullanmaktayız.

Karmaşık sorunlara basit, çözüm vermek ve insanlar tarafından güvenilir olabilir marka imajı oluşturmak için çözümler uyarlamaktayız.