Web Yazılım

Firmaya ve Hizmete Özel Profesyonel İnternet Sitesi

Web Sitenizi Daha Fazla Ertelemeyin

Borenzo yazılım olarak özel ihtiyaçlarınıza göre hazırlanmış web tabanlı bir sistem tasarlayabilir ve yazabiliriz. Farklı bir fikriniz olabilir veya İşletmenizin iç işleyişi hakkında bir geliştirme talebiniz olabilir tamda burada devreye girip size özel bir yazılım yazabiliriz.

Web tasarım, bir web sitesinin fonksiyonel kullanımı için kullanıcıyı karşılayan dış yüzü, yani görünümüdür. Kullanıcı, bu görünümü oluşturan ara yüz sayesinde web sitesinin işlevsel yönünden faydalanmaya başlar. Dolayısıyla web tasarım, kullanıcının internetle temasa geçtiği ara yüzü meydana getirdiği için bir web sitesinin kurulumunda gerek estetik gerek pragmatist olarak en özen gösterilmesi gereken noktalardandır. Bu yüzden profesyonel web tasarımı, hem görünüm olarak firmanızın kurumsal imajını yansıtabilmeli hem de hedef kitleniz doğrultusunda kullanıcı deneyimine uygun olmalıdır.

          PHP / HTML5 / CSS3 / Javascript / Jquery / Ajax

Yenilikçi ve özgün tarzımızla Türkiye’nin önde gelen web tasarım firmalarından biri olarak web tasarım çalışmalarımızı, müşterilerimize kaliteli ve güvenilir bir iş teslim edebilmenin sorumluluğuyla gerçekleştiriyoruz.

BORENZO olarak; markanızı etkili ve net bir şekilde yansıtabilen, tüm cihazlarda en doğru görünüme girebilen, arama motorlarına ve kullanıcı deneyimine göre optimize edilerek tasarlanmış olan bir web sitesi yayınlamaktan memnuniyet duyarız.

Bu hususda size fikir vermek adına web sitenize entegre yazabileceğimiz bazı modülleri sıralayalım.

1. Müşterileriniz veya ziyaretcileriniz için özel hazırlanmış Formlar (bayi , insan kaynakları , teklif vb.)

2. Admin panelinizde veya web sitenizde kullanmak üzeri çok gelişmiş filtreleme sistemleri

3. Kredi hesaplama modülleri, Gelişmiş üyelik sistemler & Kredi kartı ile alışveriş

4. 3.Parti Yazılımlara (Muhasebe, Banka vb.) Entegrasyon İşlemleri

5. Kağıt tabanlı veya Excel tabanlı bir sistemin yerine geçmek üzere tasarlanmış ve üretilmiş birleşik bir CRM veya Proje Yönetim sistemleri.

6. Müşterilere siteye göz atmasını tavsiye etmek onları takip etmek ve analiz etmek için özel bir canlı sohbet yazılımı

7. Web siteniz üzerinden tüm çalışanlar arasında dosya paylaşımı sağlama yazılımı